Keller Williams Heritage West - Angela Nealis
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  3825 Burr Oak Court, Bedford, TX 76021

  Listing Courtesy Of: Citiwide Alliance Realty, 214-302-9786, Abdul Hamid
  I ri - 3 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  1404 Hamburg, Dallas, TX 75215

  Listing Courtesy Of: Monument Realty, 972-464-9827, Dayo Olabode
  I ri - 3 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  1406 Hamburg Street, Dallas, TX 75215

  Listing Courtesy Of: Monument Realty, 972-464-9827, Dayo Olabode
  I ri - 3 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  6 ba
  metra katrorë
  ac
  1105 Whispering Hill Drive, Mansfield, TX 76063

  Listing Courtesy Of: eXp Realty, LLC, 888-519-7431, Clifton A J Johnson
  I ri - 7 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  185 Steel Dust Drive, Red Oak, TX 75154

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Frisco Stars, 469-500-3071, Howard Rose
  I ri - 8 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  5323 Miller Avenue, Dallas, TX 75206

  Listing Courtesy Of: Allie Beth Allman & Assoc., 214-521-7355, Catherine Wilson
  I ri - 8 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  5 ba
  metra katrorë
  ac
  3605 Princeton Avenue, Highland Park, TX 75205

  Listing Courtesy Of: Domain Real Est Services Inc, 940-767-5060, Mason Mccleskey
  I ri - 9 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  2306 Greenland Drive, Dallas, TX 75228

  Listing Courtesy Of: INC Realty LLC, 972-351-1095, Chaz Cameli
  I ri - 10 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  6 ba
  metra katrorë
  ac
  9425 Lenel Place, Dallas, TX 75220

  Listing Courtesy Of: Compass RE Texas, LLC., 214-315-4315, Julie Provenzano
  I ri - 11 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  8 ba
  metra katrorë
  ac
  2909 Milton Street, University Park, TX 75205

  Listing Courtesy Of: Dave Perry Miller Real Estate, 214-369-6000, Ryan Streiff
  Dëshmi të veçuara
  "Angela is the kind of agent that everyone who is selling property would want to have as their agent, Angela goes above and beyond what is required of an agent, any questions that you have all you have to do is call and she will give you the answer. We would recommend her to anyone selling or buying property. My wife and I cannot say enough good things about Angela."
  Shiko me shume
  Emma and William B
  Ennis, Texas / nën 2021
  "Angela is the best realtor in Texas in our opinion. We weren’t sure where to buy and were looking from Denton area all the way to Waco. Angela was a Godsend and gave great direction and suggestions. She was honest, kind, and made sure the area and house we chose were perfect for us. She went above and beyond what we would expect from a realtor. We wouldn’t use anyone else if we were to buy again. Thanks Angela for a great experience!"
  Shiko me shume
  Terri and David C
  Granbury, Texas / qer 2023
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Angela Nealis
  Numri i licencës: 0768799
  Timber Rose Group

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c4ss7vu59lnq7h3fecmg.png
  Keller Williams Heritage West
  200 S. Oakridge Drive, Suite 103 Weatherford, TX 76087
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.